Suché plávajúce podlahy

Sú to podlahy kde je suchá podlahová doska oddelená od podkladovej konštrukcie medzivrstvou zo suchého podsypu, polystyrénu alebo minerálnej izolácie. Suché podlahy sú vhodné pre bytovú výstavbu, administratívne priestory, školy, nemocnice a pod. Taktiež sú ideálne pre rekonštrukcie a sanácie, najmä v strešných nadstavbách a pôvodných stavbách.

     

Vďaka absencii mokrých procesov pri realizácii ponúkajú rýchle, čisté a ľahké riešenie. Suché podlahy vyhovujú náročným požiadavkám na zvukovú a tepelnú izoláciu a majú vynikajúce vlastnosti z hladiska požiarnej odolnosti. Suchými podlahami je ľahké vyrovnať i nerovný podklad. Podlahy majú vysokú tvrdosť a pevnosť povrchu bez potreby dodatočnej úpravy povrchu.


Laminátové plávajúce podlahy

Laminátové plávajúce podlahy patria mezi módne a v súčasnej dobe často používané podlahové krytinyny. Sú vyrábané v širokej ponuke farebných odtieňov a vzorov dreva.

Použitie laminátových podláh v bytových priestoroch, v administratívnych a verejných priestoroch
D4U.SK: Samsung Omnia i900 - Java hry na mobil - Vysoké školy - Lacné FM parfémy - Online hry - Správy online - Florographics.com